O nas

233702964_525727298709896_8820548678745544599_n

Początki Auto Miś

Jesteśmy z Wami już od 2008r. To właśnie wtedy My –  dwóch młodych i cenionych instruktorów  Michał Jonak oraz Waldemar Ogiński – założyliśmy na bocheńskim rynku mały, prywatny ośrodek szkolenia kierowców o nazwie „Auto Miś”. 

Wasze zaufanie, odpowiednio przygotowane sale do zajęć dydaktycznych oraz wykonywanie przez nas pracy z pasją i zaangażowaniem sprawiły, że ośrodek już na samym początku osiągnął duży sukces. Wtedy nasza dwuosobowa kadra zaczęła nas nieco ograniczać. Jeszcze tego samego roku poszerzyliśmy nasz skład o kolejnych doświadczonych szkoleniowców którzy poza wysoką jakością świadczonych usług, dbali również o miłą i przyjazną atmosferą podczas trwania całego szkolenia.

Początkowo byliśmy skupieni tylko na szkoleniach przyszłych kierowców na prawo jazdy kat. B jednak dzięki Wam i dużemu zainteresowaniu z Waszej strony postanowiliśmy poszerzyć ofertę o kursy na prawo jazdy kategorii A. 

Pozwoliło Nam to na zdobycie znakomitych opinii wśród środowiska motocyklowego którym cieszymy się aż do dziś. 

 

 

 

Statystyki

Liczby mówią same za siebie...

0
Zadowolonych Klientów
0
Lat na rynku
0
Zdanych egzaminów

Pierwsze poważne kroki

Wykształciliśmy setki kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami a nasza cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do kursantów zagwarantowały zdobycie wiedzy, umiejętności i nawyków, które zaowocowały dobrą i bezpieczną jazdą.

W swojej pracy jesteśmy skierowani na  ciągły rozwój. 

Dlatego też już w 2010r z inicjatywy jednego ze współzałożycieli szkoła kierowców przekształciła się w centrum szkolenia operatorów min. wózków widłowych, suwnic, podestów ruchomych czy też HDS-ów.  

Krok na przód

Dotychczasowe osiągnięcia nie wystarczyły zespołowi Auto-Miś. Obserwując lokalny rynek i potrzeby klientów, postanowiliśmy po raz kolejny poszerzyć ofertę kursów i wkroczyliśmy w świat maszyn budowlanych. Już teraz w naszej ofercie można znaleźć zarówno kursy cieszące się największym zainteresowaniem takich jak: Kursy operatorów Koparek, Koparko – Ładowarek oraz Ładowarek

Jak również kursy często poszukiwane przez operatorów maszyn takie jak: 
operator równiarki, operator spycharki, operator walca, czy też nawet zdobyć uprawnienia do obsługi pomp do betonu. 

Już teraz możecie nas znaleźć w nowej lokalizacji. Otwarliśmy się dla Was w Krakowie. 
Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź naszą profesjonalną kadrę, instruktorów godnych zaufania.