Kadra

Profesjonalna Kadra

W Auto Miś możemy szczycić się profesjonalną kadrą instruktorów oraz wykładowców, którym zaufali już tysiące szczęśliwych posiadaczy swoich uprawnień:

Mgr inż. MICHAŁ JONAK – wykształcenie wyższe

Instruktor i wykładowca kat. B od 20 lat. Posiada kurs pedagogiczny, ukończone szkolenie „Wzrost kompetencji kadry ośrodków szkolenia kierowców”. Cechuje go duże poczucie humoru, dzięki czemu na Jego wykładach teoretycznie nikt nie powinien się nudzić. Od 2016 doskonale realizuje się również jako Instruktor kat. AM, A1, A2, A. Ukończył kurs z doskonalenia motocyklowych technik jazdy w Szkole Moniki Jaworskiej.  Od 2016 Instruktor-Wykładowca dla Operatorów suwnicy.  Natomiast od 2021 spełnia się również jako Wykładowca na kursach dla Operatorów Maszyn Budowlanych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ze względu na swoje wykształcenie w zakresie wiertnictwa i geodezji czytelnie przekazuje treści związane z technologią robót, właściwościami gruntów, w sposób jasny tłumaczy czym jest kąt stoku naturalnego gruntu oraz klin odłamu popierając to licznymi przykładami.

PAWEŁ KRUK – wykształcenie średnie

Wykładowca na kursach dla Operatorów Maszyn Budowlanych. Uczestniczy w różnych seminariach związanych z układami hamulcowymi, diagnostyką układów Common Rail, hybrydowymi układami napędowymi. Posiada uprawnienia SEP. Ze względu na długoletnią praktykę jako Mechanik pojazdów samochodowych na wykładach opiera się  na własnym doświadczeniu praktycznym. Dzięki czemu nie jest to nudna teoria polegająca na dyktowaniu samych formułek. 

BOGDAN PUŁAWSKI – wykształcenie wyższe

Wykładowca na kursach dla Operatorów Maszyn Budowlanych. Szeroki wachlarz umiejętności oraz doświadczenie w zawodach takich jak technik pojazdów samochodowych, monter i elektromonter urządzeń chłodniczych, Operator CNC sprawia, że z lekkością opowiada o budowie maszyn, podzespołów, układów hydraulicznych. Jest osobą otwartą, łatwo nawiązuje kontakt z kursantami, dzięki czemu bez problemu potrafi dostosować się do ich potrzeb.

DAWID KOKOSZKA  – wykształcenie średnie 

Instruktor na kursach dla Operatorów Urządzeń Transportu Bliskiego: wózków jezdniowych i żurawi. Na co dzień kierowca zawodowy oraz operator wózka jezdniowego i żurawia montowanego na pojeździe. Lubi to co robi, doskonali swoje umiejętności na szkoleniach okresowych, a dodatkowo potrafi w doskonały sposób przekazać nabyte umiejętności innym. Jego życzliwe podejście sprawia, że stres kursantów znika.

WALDEMAR OGIŃSKI – wykształcenie średnie

Instruktor-Wykładowca na kursach dla Operatorów Urządzeń Transportu Bliskiego: wózków jezdniowych, podestów, żurawi i suwnicy. Posiada niezbędną wiedzę merytoryczną wykładowcy, ukończony kurs pedagogiczny, który dodatkowo pomaga w fachowym przeprowadzaniu zajęć zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Co roku doskonali swoją wiedzę uczestnicząc w kursach organizowanych przez Akademie UDT z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także w seminariach uaktualniających wiedzę. Wieloletni kierowca zawodowy. Jeśli nie prowadzi szkolenia, to na pewno jest w autokarze wycieczkowym. W życiu zawodowym stawia przede wszystkim na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności, co potwierdza rozpoczęcie szkoleń w zakresie 

Maszyn Budowlanych: koparko ładowarki; ładowarki jednonaczyniowe; koparki jednonaczyniowe; walec drogowy; spycharki; równiarki; pompy do betonu.

ANDRZEJ OGIŃSKI – wykształcenie zawodowe

Instruktor na kursach dla Operatorów Maszyn Budowlanych.  Spędził wiele lat w koparce, zarażając pasją swojego syna. Teraz wspólnie z pozostałą Załogą szkolą innych na Operatorów Maszyn. Wiele lat był brygadzistą sprzętu ciężkiego m.in. przy budowie Huta-Katowice. Posiada uprawnienia w zakresie: koparki jednonaczyniowe oraz ładowarki jednonaczyniowe, a że jest oazą spokoju i cierpliwości można mu z czystym sumieniem powierzyć najtrudniejszy przypadek. 

BOGUSŁAW KOKOSZKA – wykształcenie zawodowe

Instruktor na kursach dla Operatorów Maszyn Budowlanych: spycharki, walca, koparkoładowarki  oraz  na kursach dla Operatorów Urządzeń Transportu Bliskiego: wózków jezdniowych i żurawi.  Na każdym z tych sprzętów pracował, więc zna to od podszewki. Wiele lat przepracował również jako specjalista w zakresie budowy dróg.  

WALDEMAR NAWROCKI – wykształcenie zawodowe

Instruktor na kursach dla Operatorów Maszyn Budowlanych: koparko ładowarki; koparki jednonaczyniowe. Własna działalność gospodarcza z zakresu usług koparkami sprawia, że posiada indywidualne podejście do kursanta. Cechuje się dużą uważnością podczas prowadzenia zajęć praktycznych. 

STANISŁAW ŚWISTAK  – wykształcenie zawodowe

Instruktor na kursach dla Operatorów Maszyn Budowlanych z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi koparki jednonaczyniowej. Ponadto długi staż pracy jako kierowca zawodowy, operator podestów ruchomych, żurawi przewoźnych i przenośnych. Jego sumienność i dokładność sprawia, że każdy kursant ukończy zajęcia praktyczne nauczony i zadowolony. 

Zapisz się już teraz i zdaj z nami każdy egzamin!